APIE MUS

Pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas, išskyrus Neringą*

Konsultuojame telefonu bei atsakome į Jūsų paklausimus elektroninias laiškais. 

Skambinkite arba rašykite:

info@ciuziniai.lt

vitalija@ciuziniai.lt  

Kontaktiniai telefonai:   

        +370 (5) 2760299

+370 673 79 107

+370 687 24156

   

Mūsų įmonė Lietuvoje prekiauja jau daugiau nei metų 20 vokiškais čiužiniais bei vokiškomis prekėmis, kurios susiję su kokybišku miegu. Ciuziniai.lt  siūlo vokiečių firmų BRECKLE , GARANTA, SETEX, WEGERICH, SCHLAFGUT platų prekių asortimentą: ortopedinius ir antialerginius čiužinius, žieminę ir vasarinę patalynę, žiemines, vasarines, universalias, antialergines antklodes, ortopedines pagalves, medines lovų groteles bei lovų groteles su padėčių keitimo galimybėmis variklio pagalba. Ypač didelis prekių pasirinkimas kūdikiams ir vaikams. Prekiaujame pagalvėmis kūdikiams, neperšlampomis paklodėmis, ypač didelis antklodžių pasirinkimas vaikams. Naujagimiams turime įvairių išmatavimų čiužinių. Vaikams turime standartinių ir nestandartinių dydžių čiužinių vietoje. Prekiaujame paklodėmis su guma ant įvairaus dydžio bei storio čiužinių vaikams ir suaugusiems.  

Ciuziniai.lt yra  vokiečių kompanijos MATHEIS-TEXTILGRUPPE atstovas Lietuvoje ir turi išskirtines teises vystyti didmeninę ir mažmeninę prekybą SCHLAFGUT ženklo produkcija Lietuvoje. SCHLAFGUT ženklo asortimentą sudaro išskirtinės kokybės, ilgaamžiai patalynės užvalkalų komplektai, paklodės ant ypač aukštų ir standartinio dydžio čiužinių, paklodės ant antčiužinių, paklodės kūdikiams. Produktai pagaminti iš ekologiškos medvilnės. Patalynės komplektai pagaminti iš aukščiausios rūšies satino, bei naujausių technologijų dėka pagaminto veliūro mikropluošto. Produktai ilgaamžiai, neblunkantys, švelnūs ir gražūs. Paklodės pasižymi ypatingu švelnumu ir ilgaamžiškumu. Paklodžių ypač plačią spalvų paletę turime vietoje. 

Kaip išsirinkti čiužinį? 

Tam, kad išsirinktumėte patogų čiužinį, reikėtų ateiti į mūsų saloną BALDŲ PREKYBOS CENTRAS "Baldų Rojus" (2 aukštas. Išlipus iš lifto, iškart sukti į dešinę ir einant tiesiai,  žiūrėti viršuje iškabas VOKIŠKI ČIUŽINIAI; ČIUŽINIAI.LT), Kalvarijų g. 125a, Vilniuje, kuriame, kompetetingi pardavėjai - konsultantai suteiks Jums išsamią informaciją apie parduodamą prekę. Kadangi žmonės skirtingai jaučia kietumą ir turi skirtingus svorius, ūgius, įvairias nugaros problemas, čiužinį būtina išbandyti ant jo atsigulus ir tik asmeninis pojūtis lems, ką Jūs išsirinksite.

Rinkdamiesi čiužinį mūsų salone, Jūs galite atsigulti ant skirtingų čiužinių, palyginti juos, ir tik po to priimti sprendimą, kurį čiužinį pirkti. Didelis asortimentas viengulių ir dvigulių čiužinių suteikia Jums galimybę nusipirkti čiužinį be išankstinio užsakymo. Jei tuo metu nebūtų pageidaujamo čiužinio, mes jį užsakysime ir Jūs turėsite kokybišką čiužinį keturių savaičių laikotarpyje.

Jei neturite galimybės atvykti, teiraukitės mūsų puslapyje ciuziniai.lt

Rašykite paklausimą, mes Jums atsakysime. Mes konsultuojame, rekomenduojame.

Renkantis čiužinį, išmatuokite savo lovos vidinius parametrus: t.y. plotį, ilgį, gylį. Atkreipkite dėmesį į lovos dugną. Tinkamas grotelių ir čiužinio derinys garantuoja optimalią kūno padėtį miegant ir taisyklingą čiužinio eksploatavimą.

Tik pagalvokite, ketvirtadalį savo gyvenimo mes pramiegame patikėdami savo miegą čiužiniui. Miegas turi didelę įtaką mūsų gyvenimui dieną. Ar Jūs tikrai gerai išsimiegate?

Žmogaus organizmui svarbus gilus, nepertraukiamas (nepabundamas) miegas. Būtina sąlyga tokiam miegui yra tinkamai parinktas čiužinys, pagalvė ir grotelės.  

Taigi, čiužinys yra pagrindinis sveiko miego elementas.  Jeigu Jūs čiužinį pasirinkote teisingai, Jums garantuotas gilus, ramus miegas ir žvali ateinanti diena!

 

                         Pardavimų vadovė Vitalija Speičienė   2023.08.29:)                                                                                                 

 

Oficialūs atstovai:


       2008-2023 © UAB "Vivjena", Visos teisės saugomos.