ČIUŽINIAI / HR šaltų putų čiužiniai

"Žydrasis Angelas" KAS TAI?

"Žydrasis Angelas" KAS TAI?

"Žydrasis angelas" - vienas seniausių ekologinių ženklų.

1978m. Vokietijos federacinės respublikos vidaus reikalų ministras pasiūlė atskirti produktus, pagamintus atsižvelgiant į ekologinius kriterijus. 

Visi produktai, kuriems suteikiamas "Žydrojo angelo" ekologinis ženklas, atitinka tam tikrus standartus. Pabrėžiama, kad "Žydrasis angelas" ženklu pažymėta produkcija saugo ne tik vartotojus, bet ir aplinką.  Ženklą "Žydrasis angelas" Lietuvoje galite pamatyti tik ant vokiškos produkcijos. Šis ekologinis ženklas priklauso Vokietijos Federalinei Gamtos apsaugos ir branduolinio saugumo ministerijai.

"Žydrasis angelas" skatina atsižvelgti  į aplinkos tausojimą bei  į vartotojų lūkesčius. Teigiamai vertinamos tik tos šio ženklinimo paraiškos, kurios aprėpia minėtų aspektų visumą: tinkamą žaliavų gamybą, taupų jų naudojimą, gaminio patvarumą ir jo utilizavimą. Gavus teisę ženklinti prekę "Žydruoju angelu", juo turi būti žymimas kiekvienas produktas.

Nepriklausoma žiuri vertina, ar vykdomi visi reikalavimai, keliami norintiems gauti "Žydrojo angelo" ženklą. Federalinė aplinkosaugos tarnyba rengia ir tobulina reikalavimus, keliamus siekiantiesiems "Žydrojo angelo" ženklo.

 

 

Oficialūs atstovai:


       2008-2024 © UAB "Vivjena", Visos teisės saugomos.