LOVOS

Vokiška lova Aristo DYDŽIAI ČIA

Vokiška lova Aristo                     DYDŽIAI ČIA

Kaina:
   120/200 849 Eur

Dydžiai:

Aristo

Elegancijos ir kokybės harmonija Jūsų namuose

Šiuolaikiškas dizainas bei moderniųjų namų sprendimai susijungia Vokiečių gamybos lovoje Aristo. Lengvai prižiūrimas audinys, talpi patalynės dėžė bei robotukui tinkamos kojelės garantuoja stilingus ir švarius namus.

Stabili ir tvirta konstrukcija – lovos šonai sujungti centrine atrama, galvūgalį ir kojūgalį jungia papildoma, nematoma centrinė jungtis. Patalynės dežės dugnai išlaiko iki 7kg svorį, todėl drąsiai sutalpinsite visą atsarginę patalynę. Lovos galvūgalis remiasi į grindis, taip sustiprinant konstrukcijos atramą į dangą bei išlaiko svorio stabilumą, neleidžia lovai judėti po slidžią grindų dangą.

Lovos pagrindinės detalės yra sutvirtintos kokybiškomis metalinėmis kampinėmis detalėmis ir masyvo brusais, į kuriuos remiasi pakeliamosios patalynės dėžės grotelės. Vienu lengvu judesiu pakelsite galingą metalinį rėmą su tvirtomis beržinėmis lemelėmis – būtent taip atrodo inovatyviosios lovos Aristo grotelės. Tvirta metalinė konstrukcija, tik 2cm tarpas tarp stiprių lentučių ir dujiniai pakelimai užtikrina kokybę ir praktiškumą. Puikiai amortizuoja ir išlaiko didelį svorį.

Lengvai valomas ir prižiūrimas audinys

Parametrai:

Matmenys čiužiniui:180x200

Išoriniai parametrai: 187x210, galvūgalio H 106

Kojelių H 12cm

Pagaminta Vokietijoje 

 

Oficialūs atstovai:


       2008-2024 © UAB "Vivjena", Visos teisės saugomos.