LOVOS

Vokiška lova BOXSPRING Berlin DYDŽIAI ČIA

Vokiška lova BOXSPRING Berlin                     DYDŽIAI ČIA

Kaina:
   160/200 989 Eur

Dydžiai:

Berlin

Stilingas, modernus minimalizmas.

Miegamojo lova Berlin tai šiuolaikiška BOXSPRING tipo lova, suteikianti Jūsų miegamąjam viešbučio lygio komfortą ir kokybę. Švelnūs ir neutralūs gobelenai puikiai prisitaikys prie bet kokio interjero, o lengva jų priežiūra suteiks nepriekaištingą miegamojo higieną.

Lovą sudaro 3 tvirtos dalys – galvūgalis ir du BOXSRPING elementai.

BoxSpring – tai kokybiškas medinis karkasas, kurio viduje yra Spring tipo spyruoklės. Viskas yra aptraukta orui ir drėgmei pralaidžia medžiaga, ant viršaus yra dedamas bet koks pasirinktas čiužinys. Karkasą dengianti medžiagą turi puikų sukibimą su bet kokiu čiužinio užvalkalu, jis neslidinėja ir laiko stabilią poziciją. Čiužinys, gulintis ant BoxSpring, puikiai kvėpuoja, išlaiko visas savo anatomines savybes ir užtikrina kokybišką, sveiką miegą. Boxų dalys standžios, bet ne per kietos, turi tokias pačias savybes kaip išlenktos grotelės – palaikoma judėsių amortizacija, tuo pačiu nėra siūbavimo jausmo.

Unikalus patogumas – lovos aukštis yra tinkantis įvairiems čiužiniams ir higieniniams antčiužiniams, yra patogus atsisėsti ir atsistoti. O gal tiesio įkristi po sunkios darbo dienos?

Galvūgalis lenktas nugarai, patogu atsiremti. Pusė sienai atsiremti yra lygi, todėl nelieka tarpo tarp sienos ir galvūgalio. Masyvus, tvirtas, laiko stabilią konstrukciją.

Lova yra pakelta, ant kojelių, todėl po ją tilps šiuolaikinių namų pagalbininkas – robotukas. Kojelės iš masyvo, 8 komplekte – po 4 kiekvienam boxui. Galvūgalis iki žemės, prie jo taip pat yra ir boxo kojelės. Taip yra suteikiamas maksimalus stabilumas ir svorio centrų paskirstimas. Kojelių atramos paviršius pakankamai platus, kad neįspaustų grindų dangos.

Pagaminta Vokietijoje 

 

 

 

Oficialūs atstovai:


       2008-2024 © UAB "Vivjena", Visos teisės saugomos.